Önceki Dönem Yöneticilerimiz
 
 
 
Dekan
Göreve Başlama Tarihi
Dekan Yardımcıları
Prof. Tansel TÜRKDOĞAN
15/03/2005
 
Prof. Tansel TÜRKDOĞAN
09/08/2005
Yrd. Doç. Şansal ERDİNÇ
Prof. Dr. Alev KURU
18/08/2008
 
Prof. Dr. Alev KURU
25/08/2008
Yrd. Doç. Dr. Sema BİLİCİ
Prof. Dr. Alev KURU
20/09/2011
Prof. Dr. Canan DELİDUMAN - Yrd. Doç. Şansal ERDİNÇ
Prof. Dr. Alev KURU
13/02/2012
Prof. Dr. Canan DELİDUMAN - Yrd. Doç. Şansal ERDİNÇ
Prof. Dr. Alev KURU
30/09/2013
Doç. Dr. Fulya BAYRAKTAR - Yrd. Doç. Şansal ERDİNÇ
Prof. Dr. İbrahim DİLEK
26/02/2015
 
Prof. Dr. İbrahim DİLEK
06/03/2015
Doç. Melda ÖNCÜ YILDIZ - Yrd. Doç. Dr. Ali Akın AKYOL
Prof. Dr. Bekir ESKİCİ
24.04.2015-27.07.2016
Doç. Melda ÖNCÜ YILDIZ - Yrd. Doç. Dr. Ali Akın AKYOL
Prof. Dr. İlhan ÜZÜLMEZ
27.07.2016/ 17.10.2016
 
Prof. Dr. Y.Selçuk ŞENER
17/10/2016
Doç. Deniz ONUR ERMAN - Yrd. Doç. Hatice TOZUN